Portfel nieruchomości

Mix-use

------------

Siewierz Jeziorna

Siewierz

Siewierz Jeziorna – tu się dobrze mieszka!

Siewierz Jeziorna to wyjątkowe osiedle z bogatą ofertą domów i mieszkań. To miejsce, w którym możesz mieszkać wygodnie, bezpiecznie i w dobrej atmosferze. Blisko lasu i jeziora, z szybkim dojazdem do aglomeracji katowickiej.

Siewierz Jeziorna posiada zróżnicowaną ofertę ładnych i komfortowych domów i mieszkań. Dzięki zastosowanym innowacjom ekologicznym, nasze nieruchomości są oszczędne w utrzymaniu i przyjazne dla otoczenia. U nas wszystko zostało zaplanowane w taki sposób, aby spełniać jak najlepiej potrzeby mieszkańców. Projekt stworzony przez światowej sławy architektów pozwala łączyć mieszkanie, pracę i wypoczynek w jednym miejscu.  

Wyróżnia nas także wyjątkowe położenie wśród lasów i łąk - w pobliżu Jeziora Przeczyckiego, na pograniczu aglomeracji katowickiej i Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w pobliżu trasy DK 1. Stąd wszędzie jest blisko. Tu otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa, którą daje uchwalony plan miejscowy (Miejski plan zagospodarowania przestrzennego, Ład architektoniczny). Siewierz Jeziorna to pewna inwestycja.


Informacje o sprzedaży/wynajmie

------------

Sprzedaż mieszkań i domów trwa. Sprawdź aktualną promocję u deweloperów. Przyjedź, zadzwoń, napisz do nas www.siewierzjeziorna.pl tel. 536 000 536, e-mail: biuro@siewierzjeziorna.plInwestycja na mapie

------------